Indtast din registrerede e-mail:
Indtast ny adgangskode:

Kontakt

Næstved VVS Entreprise ApS

Ærøvej 3
4700 Næstved

CVR nr. 14800174


Telefon: 55 73 58 44
E-mail: i​nfo@naestved-vvs.dk
Faktura kan sendes på: faktura@naestved-vvs.dk

Kontoret har åbent

​Kontoret har åbent

​Mandag - Torsdag kl. 07.30 - kl. 15.30

Fredag kl. 07.30 - 14.00​

Normal arbejdstid for VVS montørene​

Mandag - torsdag kl. 06.30 - kl. 15.00

Fredag kl. 06.30 - kl. 12.00​

​OBS. Vi holder lukket alle helligdage

Er gaskedlen eller oliefyr gået ud, kontakt vores samarbejdspartner Energiservice Lygas:

Tlf.: 70 22 55 32

Læs mere på www.energi-service.dk​​

Jim Schou-Petersen

Direktør

Tlf.: 40 55 58 44

E-mail: jim@naestved-vvs.dk

Henning Andersen

Projektleder/tilbud

Tlf.: 20 60 38 28

E-mail: henning@naestved-vvs.dk

Martin Haverberg

Service-/projektleder

Tlf: 40 61 48 50

Mail: martin@naestved-vvs.dk

Anette Bork

Administration

​Tlf.: 22 35 15 13

E-mail: anette@naestved-vvs.dk

Jette Rasmussen

Administration

​Tlf.: 55 73 58 44

E-mail: jette@naestved-vvs.dk

Næstved VVS Entreprise

Ærøvej 3

4700 Næstved

CVR: 14800174

phone-icon  55 73 58 44

mail-icon  info@naestved-vvs.dk

Vi støtter:​

logo_ep_2017